lifestyle

Wakacyjne Wyzwanie Fotograficzne | Tydzień 3

3

Fotografia to emocje – pokazanie ich na zdjęciach to dla mnie największe wyzwanie kiedy fotografuję ludzi 🙂 Czasem wystarczy błysk w oku, delikatny uśmiech, czasem łza wzruszenia, a czasem smutek czy złość.

Najlepsze w portretowaniu ludzi ludzi jest to, że emocje trwają czasem ułamek sekundy – to chwila, moment, który trzeba złapać. Czasem to jedna szansa na sto 🙂 Dlatego dla mnie fotografia to wielkie wyzwanie! Nasze wyzwanie fotograficzne ma nas pobudzić do wyciągnięcia aparatu i robienia jak największej ilości zdjęć – dlatego dziś mam dla Was kilka kadrów moich najbliższych 🙂 Przed Wami dzieci moich sióstr w całkowicie naturalnym środowisku 😀 Bez ustawiania, bez proszenia „zrób minkę do aparatu”, „uśmiechnij się”, „popatrz na mnie”. Znudzone dziecko też potrafi być fotogeniczne 😉

Dlatego wyciągajcie aparaty i fotografujcie – jak najwięcej emocji się da! Niech będą wesołe, szczęśliwe, znudzone, złe – i przede wszystkim prawdziwe 🙂 Czekam!

Wakacyjne Wyzwanie Fotograficzne | Tydzień 3 lifestyle Wakacyjne Wyzwanie Fotograficzne | Tydzień 3 lifestyle Wakacyjne Wyzwanie Fotograficzne | Tydzień 3 lifestyle

Jak zwykle, link do Waszych zdjęć zostawicie pod tym postem – możecie je wrzucić na swojego bloga lub stworzyć galerię na dropboxie/Facebooku/itp. My do 13 sierpnia zajrzymy do Waszych galerii i wybierzemy jedną osobę, która zachwyci nas najbardziej 🙂 I dostanie od nas nagrodę – piękne, drewniane pudełko z grawerem w sam raz na wakacyjne zdjęcia! Powodzenia!

You Might Also Like

FreshMail.pl