o mnie

Cześć! Miło Cię tu widzieć 🙂

Nazywam się Magda Mizera. Jestem fotografką a ten blog powstał z potrzeby dzielenia się moją wizją fotografii – kreatywnej, codziennej, na wyciągnięcie ręki. Oprócz blogowania jestem fotografem na pełny etat – przede wszystkim ślubnym. Moja firma urodziła się cztery lata temu, z pasji i chęci życia według własnego pomysłu!

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Uwielbiam kolor miętowy, porządek i suszone pomidory. Nie rozstaję się z aparatem! Mieszkam teraz w Warszawie, ale za swój dom uważam też Kraków, piękne Beskidy i Barcelonę. Ciągnie mnie w świat, nie boję się przeprowadzek i nagłych zmian, bo tak naprawdę wszędzie robię to, co lubię – czyli zdjęcia!

Tematyka bloga jest prosta – piszę o fotografii w jasny, lekki i ciekawy sposób. Piszę o moich doświadczeniach, spostrzeżeniach, ale także ciekawych miejscach jakie odwiedzam i fotografuję. Na tym blogu znajdziesz same przydatne porady fotograficzne, koniecznie zajrzyj pod kategorię: JAK ROBIĆ ZDJĘCIA. Piszę też o życiu fotografa, jego blaskach i cieniach, relacjach z klientami, freelansingu i życiu na własnych zasadach. O tym przeczytasz w kategorii: Z ŻYCIA FOTOGRAFA.

Bardzo się cieszę, że tu jesteś!
Zostań tu na trochę,

Magda

Moje fotografie, przede wszystkim ślubne, możesz zobaczyć na stronie:
MAGDALENA MIZERA FOTOGRAFIA

o mnie

FreshMail.pl