moje ulubione sesje

Malownicze Sitges

8

Czy sesja poślubna zawsze musi być w ślubnych strojach i nawiązywać do tego dnia? Wiem, że wiele z Was, przyszłych panien młodych, zadaje sobie to pytanie. Zastanawiacie się, czy można to jakoś obejść – żeby było bardziej naturalnie i swobodnie. Mam dla Was idealny przykład – to Marta i Wojtek, w trakcie swojej podróży poślubnej do Barcelony.

Z tą dwójką łączy mnie naprawdę fajna historia – Martę poznałam kilka lat temu podczas moich warsztatów, kiedy więc napisała do mnie z pytaniem o wolną datę w 2016 roku ucieszyłam się szczerze 🙂 Nie przypuszczałam, że wybiorą dzień swojego ślubu pod mój wolny termin, dlatego kiedy mi o tym w końcu powiedzieli – wzruszyłam się po raz pierwszy. A potem wzruszałam się absolutnie co chwilę, reagując emocjonalnie na każdą sytuację, bo nasza znajomość nie ograniczyła się tylko do dnia ich ślubu 😉 Spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej, na którą zabrali swojego goldena – Tulę, a potem odwiedzili mnie w Barcelonie, gdzie zrobiliśmy dwie sesje.

Zdjęcia po ślubie bez sukienki i garnituru?

Martai Wojtek przywieźli swoje ślubne stroje do Barcelony, mają piękne zdjęcia na uliczkach dzielnicy Gotyckiej, w parku Ciutadella i nad morzem. A potem eksperymentalnie zapytałam czy nie chcieliby wybrać się na jeszcze jedną sesję – do Sitges pod Barceloną – już bez ślubnych strojów. To miała być pamiątka z podróży poślubnej, taki mały dodatek do i tak już pięknych chwil 🙂 A co nam wyszło?

Właśnie obejrzeliśmy zdjęcia z Sitges… Sesja z Barcelony jest cudowna, ALE TA Z SITGES JEST NIESAMOWITA! Jakie tam są emocje, ta prawdziwa radość, miłość, szczęścia i śmiech na naszych twarzach – nie wiemy jak Ty to robisz Magda – wzruszyliśmy się do łez!

Tak, to słowa Marty, które sobie chyba wydrukuję i będę pokazywać każdej parze młodej, która się waha 🙂 A jeśli macie ochotę zobaczyć wszystkie efekty naszej fajnej współpracy zaglądnijcie do mojego portfolio – gwarantuję, że zakochacie się w Tuli i parskniecie śmiechem na jej miny tuż przed ślubem!

→ HISTORIA MARTY I WOJTKA

Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje Malownicze Sitges moje ulubione sesje

You Might Also Like

FreshMail.pl