kurs online

Jasna Strona Fotografii – rusza mój kurs online!

Jasna Strona Fotografii

[AKTUALIZACJA: 2 edycja kursu rozpocznie się jeszcze przed wakacjami 2017! ZAPISY POD TYM LINKIEM]


Hurra! Mój kurs fotograficzny online jest od dziś w sprzedaży! 🙂 Bardzo się cieszę, że mogę się w końcu podzielić z Wami tą informacją, bo wiem, że wiele z Was czekało na niego od dawna.

Wiecie, że to był mój największy priorytet od początku tego roku – udało mi się dopiąć sprawy do końca, dopieścić szczegóły i zarwać parę nocy. Chcę Wam opowiedzieć teraz o szczegółach tych wyjątkowych warsztatów.

O czym i dla kogo jest mój kurs?

Kurs jest o fotografii – to jasne! Ale nie jest to kolejny nudny podręcznik, w którym roi się od niezrozumiałych nazw i trudnych wyrazów. Chciałam pokazać w nim moją wizję fotografii – kreatywnej, naturalnej i delikatnej, rozkochać Was w jasnych, pełnych światła zdjęciach.

Jest skierowany do kobiet – ale jeśli zechce dołączyć do nas jakiś pan, będziemy zachwycone 😉 To kurs o podstawach, więc nie musicie się bać, że jesteście niedoświadczone lub zagubione w świecie fotografii. Staram się jasno i możliwie jak najprościej wytłumaczyć strefę techniczną i tryb manualny. Uczę o świetle – bo światło, to klucz w fotografii i jego rozumienie jest właściwie najważniejszym krokiem do lepszych zdjęć. Opowiadam o edycji zdjęć, która wiele z Was przeraża i zniechęca do fotografowania w RAW-ach. Oswajam tego potwora od samego początku, tak żebyście się już nigdy nie musiały go bać 😉 A na samym końcu pokazuję, jak nadać zdjęciom drugie życie – porządkując je nie tylko na dysku ale również w normalnym życiu. W końcu to kurs kreatywny!

Jasna Strona Fotografii - rusza mój kurs online! kurs online

Jak będzie wyglądała nauka?

Kurs składa się z trzech modułów:

 • technika i światło
 • edycja RAW-ów
 • porządkowanie i wykorzystanie zdjęć

Każdy moduł będzie zapisany w oddzielnym pliku PDF, który będę wysyłać co tydzień moim kursantkom. Ruszamy już we środę 8 marca – czy to nie najlepsza data na rozpoczęcie takiej pięknej przygody? 🙂 Na Facebooku założyłam już grupę specjalną – będzie w niej miejsce na rozmowy fotograficzne, o sprzęcie i technice, o inspiracjach i motywacji. Będę tam aktywnie pomagać i starać się rozwiązywać Wasze problemy.

Mam też dla Was fajne zniżki w sklepach, które sama uwielbiam i odwiedzam bardzo często! To oczywiście sklepy powiązane z kreatywną strefą fotografii, które dbają o to, by zdjęcia nigdy nam się nie nudziły 🙂 Pierwszy z nich, Projektogram, przygotował dla Was 15% na wszystko w swoim asortymencie. Możecie zamówić tam piękne plakaty, poduszki i etui na telefon z Waszymi zdjęciami. Kolejnym sponsorem jest marka Family Portraits, która daje Wam 10% na zakupy ich albumów i kart do scrapbookingu. Ja natomiast nauczę Was, jak pięknie wydrukować i oprawić swoje zdjęcia 🙂

Jasna Strona Fotografii - rusza mój kurs online! kurs online


Więcej o kursie możecie przeczytać pod tym linkiem. Będę Was super wdzięczna jeśli podzielicie się tą informacją z Waszymi koleżankami, siostrami, córkami, mamami – może one też chciałby dołączyć do kursu i nauczyć się robić piękne zdjęcia? 🙂

You Might Also Like

 • Kamila

  ALE SUPER! 🙂 Zapisuję się już dziś!

 • Aaaa….szukałam takiego kursu od dawna i dopiero dzisiaj, dzięki Ani z bloga Niebałaganka, odkryłam Twoją stronę i żałuję, że dopiero teraz 🙁 Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś druga edycja tego kursu i na pewno już go nie przegapię, bo od razu zapisałam się na newsletter 🙂

  • Hej Natalia! 🙂 Cieszę się, że Ci się tu podoba! Druga edycja na pewno będzie, zwłaszcza, że widzę jak entuzjastycznie zareagowały na nią dziewczyny teraz! Na pewno będę o tym informować duuużo wcześniej 🙂 Do usłyszenia!

 • Vayatka Pełnią życia

  Ojej jaka szkoda, że się nie załapałam 🙁 Takie zdjęcia jak Twoje to dla mnie wielka inspiracja, super byłoby choć spróbować nauczyć się obić podobne stylistycznie zdjęcia. Czekam na drugą edycję!

FreshMail.pl